שרת וירטואלי למסחר במט"ח

הפעלה של אסטרטגיית מסחר אוטומטית במט"ח מחייבת מחשב דלוק כל הזמן עם חיבור רצוף וקבוע לאינטרנט כדי שהרובוט יוכל לבצע עסקאות ולהרוויח כסף. במציאות, האינטרנט עלול להתנתק בגלל בעיית תקשורת או הפסקת חשמל, המחשב עלול לקרוס בגלל וירוס או תקלה כלשהי במערכת ההפעלה, או שהילד ישחק במחשב וילחץ על הכפתורים... גם אם קנית או פיתחת את הרובוט הכי טוב והכי משוכלל, אם הוא לא יפעל בסביבת עבודה יציבה - הוא יפסיד לך כסף בגלל תקלות שונות. כדי לפתור את כל הבעיות האלה נוצר שרת VPS.

ראשי התיבות VPS פירושן שרת פרטי וירטואלי (Virtual Private Server), זהו שרת פרטי בעלות נמוכה המיועד לאחסון ושמירה של אקספרטים למסחר רציף ובטוח. הוא נותן לך חיבור מרוחק לתחנת עבודה שמריצה את תוכנת המסחר שלך בשרת נפרד, המיועד אך ורק למסחר בחשבון המטה טריידר שלך. אתה מקבל שם משתמש וסיסמא לשולחן עבודה אישי בשרת שהוא רק שלך, ובו תוכל להתקין את הרובוט.

יתרונות לעבודה עם שרת מרוחק:
1. חיבור לרשת האינטרנט
חיבור מהיר ורציף לאינטרנט ללא התנתקויות. רוחב פס גדול ביחס לקווים ביתיים.
2. אבטחה
השרת נמצא בחוות שרתים של חברות אינטרנט גדולות ומאובטח מבחינה פיזית וטכנולוגית. קיימות הגנות של אנטי וירוס, אנטי ספאם ופיירוול.
3. גיבוי חשמל
לשרת יש גיבוי מלא למערכת החשמל ממספר מקורות נפרדים ובלתי תלויים. בנוסף, קיים גיבוי לרכיבי חומרה ולספק הכוח של המחשב.
4. נפח זיכרון גדול
מאפשר להריץ מספר תוכניות במקביל.
5. נגישות
אפשר להתחבר לשרת מכל מקום וכך אפשר לסחור בכל זמן, גם אם תוכנת המסחר אינה מותקנת על מחשב מסוים. במקום להתקין את התוכנה על כל מחשב שעובדים עליו, אפשר להפעיל "שולחן עבודה מרוחק" ולעבוד כרגיל, כאילו זה המחשב הפרטי עם כל ההגדרות האישיות.

הודות ליתרונות אלו, שרת וירטואלי מאפשר לך להפעיל אסטרטגיה אוטומטית 24 שעות ביממה, גם כאשר המחשב סגור, ונותן לך שקט נפשי וביטחון במסחר.


פתח חשבון >>


פתיחת חשבון מסחר במט"ח


קישורים
שרת וירטואלי